Programlar

Gündem Korona

Koronavirüs salgını ile ilgili tüm gelişmeler her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 20:00’de Yol TV’de.

Çağdaş Sinan Dağ, Onur Toper ve Özge Uyanık’ın sunduğu Gündem Korona’da salgına ilişkin tüm gelişmeleri sizler için takip ediyor ve uzmanlarla değerlendiriyoruz.

Ana Haber

Çağdaş Sinan Dağ, Ana Haber’de her gün Türkiye’nin ve dünyanın tüm gündemlerini masaya yatırıyor, gelişmeleri izleyicilerle buluşturuyor ve konukları ile değerlendiriyor. Yol TV Ana Haber hafta içi her gün 19:00’da Yol TV’de.

Sen Ne Dersin

Özge Uyanık’ın sunduğu Sen Ne Dersin’de, Türkiye gündeminde yer alan konularla ilgili mikrofonu uzmanlara değil vatandaşa uzatıyoruz! Sokak röportajlarımızı kaçırmamak için Youtube kanalımıza abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

Şimdi Konuşma Zamanı

Şimdi Konuşma Zamanı’nda Özkan Lafatan, her hafta yeni konuklarıyla Türkiye’nin ve Alevilerin gündemlerini yorumluyor. Özkan Lafatan’ın sunduğu Şimdi Konuşma Zamanı, her Perşembe 21:00’de Yol TV ekranlarında.

Grev Gözcüsü

İşçilerin gündemi Yol TV’de. Melek Önder’in sunduğu Grev Gözcüsü, haklarını arayan, mücadele eden işçilerin, emekçilerin sesi oluyor. Grev Gözcüsü, her Çarşamba 21:00’de Yol TV’de.

Avrupa Notları

Veli Aydın her hafta yeni konuklarıyla haftanın gündemlerini masaya yatırıyor. Veli Aydın’ın sunduğu Avrupa Notları, her Salı 21:00’de Yol TV ekranlarında.

Olabilir

Emre Öztürk ve Süleyman Solmaz, Olabilir programında haftanın tüm gündemlerini masaya yatırıyor. Olabilir Perşembe 20:00’de Yol TV ekranlarında.

Çöp Tenekesi

Süleyman Karan ve Havin Hivda, Çöp Tenekesi programında her hafta Tünkiye gündemlerini yorumluyor. Çöp Tenekesi her Cuma 20:00’de Yol TV ekranlarında!

Gençlik Meydanı

Çağdaş Sinan Dağ’ın sunduğu Gençlik Meydanı programımızda her hafta gençleri konuk ediyor, Türkiye gündemleri ve öğrenci gençlik mücadelesi ile ilgili gençlerin yorumlarını dinliyoruz.

Yolun Gündemi

Yolun Gündemi programında Alevilerin gündeminin nabzını tutuyoruz.

Yolun Nabzı

Dilek Odabaş Bakır, Yolun Nabzı’nda her hafta yeni konuklarla Alevilerin gündemlerini değerlendiriyor. Dilek Odabaş Bakır’ın sunduğu Yolun Nabzı, her Salı 20:00’de Yol TV ekranlarında.

Nereye Böyle

Nereye Böyle’de Yazar Mustafa Peköz, Türkiye ve Ortadoğu gündemlerini yorumluyor, güncel konularla ilgili kendisine sorulan soruları yanıtlıyor. Mustafa Peköz’ün sunumuyla Nereye Böyle, her Cuma Yol TV’de.

Yolda Muhabbet

Aydın Deniz’in sunduğu Yolda Muhabbet her hafta yeni konuklarla 21:00’de Yol TV’de.

Dijital Dönüşüm

Zerrin Börcek ve Demet Karaca’nın sunduğu Dijital Dönüşüm’de her hafta dijital pazarlama ile ilgili yeni bir gündem masaya yatırılıyor. Dijital Dönüşüm her Salı 18:00’de Yol TV ekranlarında.

Yaşama Dair

Sosyolog Eyüp Düzgünkaya’nın sunduğu Yaşama Dair programı, her Çarşamba 18:00’de Yol TV’de.

Ne Yapmamalı

Emre Öztürk ve Süleyman Karan, “Ne Yapmamalı?” sorusu üzerinden siyasal gündeme dair tartışmaları değerlendiriyor. Haftanın tüm gündemlerinin yorumlandığı Ne Yapmamalı Programı Perşembe 20:00’de Yol TV’de.

Sizin Kanalınız

The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question.

Sizin Sesiniz

Scroll to top